Skupina Ardagh Metal Packaging je nadnárodní společnost, která působí v oblasti výroby skleněných a plechových obalů pro různá odvětví. Každý den se setkáváte s výrobky, které nesou naši stopu - barvy, laky a ředidla Colorlak, plechovky Coca-cola, fazole Bonduelle a jiné. Naše obaly používají další světově známé značky, jako např. Heineken, L´Oréal Paris, Heinz, Nestlé..
V České republice má Ardagh tři odštěpné závody - v Teplicích, ve Skřivanech u Hradce Králové a ve Znojmě. Ve Skřivanech a ve Znojmě se vyrábí obaly pro potravinářský průmysl, Teplický závod vyrábí jemné kovové obaly pro průmyslové náplně (barvy, laky, ředidla).

Finanční Controller

Co vás čeká

Nabízíme příležitost pro zkušeného finančního controllera/controllerku do výrobní společnosti. Vaše práce bude spočívat v:
- zpracování systému kalkulací a sazeb + jejich aktualizace
- finanční reporting
- aktivity pro zvýšení zisku společnosti
- zpracování analýz nákladů a investic, marží, příspěvků apod.
- plánování nových metod, mechanismů a informačních systémů v oblasti controllingu
- kooperace s managementem
- tvorba finančních plánů, rozpočtů, výhledů a jejich srovnání se skutečností

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- AJ aktivně
- praxe na stejné či podobné pozici v oblasti financí
- MS Office – velmi dobrá znalost v Excel a účetních programů
- aktivní přístup a samostatnost, systematičnost nutností

Výhodou bude, pokud budete umět

- zkušenosti s prací v SAPu

Co vám můžeme nabídnout

- perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- 25 dní dovolené
- odměna na dovolenou a vánoce
- příspěvek na stravné 82,-
- příspěvek na penzijní/životní pojištění 1.000,-/měsíc
- zvýhodněné telefonní tarify
- firemní akce, vlastní rekreační střediska a další

Společnost
Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
Adresa
Průmyslová 718/26, Znojmo
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Administrativa, Auditor, Ekonom, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o., Michaela Ambrozková
Průmyslová 718/24, 66902 Znojmo, Česká republika
+420 724 003 986
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.