Společnost GASTRO PRODUCTION s.r.o. rozšiřuje svůj tým.
Investujeme do nového technologického parku - nejnovější stroje od společnosti TRUMPF.

Gastro bylo založeno v roce 1990 a má více než dvacetileté zkušenosti s výrobou a dodávkami projektů průmyslových velkokuchyní. Našim cílem je stát se hlavním dodavatelem projektů velkokuchyní pro nejlepší poskytovatele v Evropě. Gastro dodává profesionálním firmám v oblasti gastronomie. Prostřednictvím úzké spolupráce s našimi zákazníky chceme nadále vyvíjet a přizpůsobovat své výrobky vždy aktuálnímu požadavku trhu. Doufáme, že společně s Vámi vytvoříme v budoucnosti mnoho zajímavých projektů.

Pomocné práce v konstrukci DPČ/DPP

Co vás čeká

  • digitalizace papírových výkresů
  • vytváření DWG, REVIT, STEP souborů pro knihovny zákazníků
  • výpomoc senior konstruktérům
  • příprava materiálu pro reporty
  • vytváření databáze standardních výrobků
  • práce na katalogu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • základy AutoCAD
  • základy 3D programu, Solidworks/Inventor/NX/Catia
  • základy kancelářských aplikací, Word, Excel

Výhodou bude, pokud budete umět

  • čtení výkresové dokumentace

Co vám můžeme nabídnout

  • hodinová mzda 120,- až 150,-

Společnost
GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Adresa
Zemědělská 500, Kamenný Újezd
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

GASTRO PRODUCTION s.r.o., Miroslava Líbalová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.