Domov pro seniory/se zvláštním režimem se sídlem v Nýdku č. ev 100, přijme do svého kolektivu pomocnou pečovatelku.

Náplň práce:

Provádí pečovatelskou činnost v pobytové službě, spočívající ve vykonávání obslužných činností, spojených s přímým stykem s klienty, kteří trpí fyzickými a psychickými obtížemi, zdravotními problémy. Klientům poskytuje podporu, péči nebo pomoc v denních činnostech, upravuje pokoje, převléká lůžkoviny, pomáhá klientům u jídla. Sváží klienty do jídelny, doprovází klienty do nemocnic, vypomáhá.

Požadujeme:

  • flexibilitu
  • samostatnost
  • chuť pracovat s lidmi
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní průkaz
  • kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - výhodou

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké stravování
  • ubytování
  • nástup možný ihned
  • práci v přátelském kolektivu
  • v případě potřeby svoz z Bystřice do Nýdku zajištěn

Společnost
Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Adresa
Nýdek
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 15 500 Kč / měsíc
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Obecně prospěšná společnost Důstojnost, Monika Cieslarová
Nýdek ev.č. 100, 739 95 Nýdek, ČR
735 177 772
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.