Analytik prodeje

Společnost Global Payments s.r.o. je společný podnik Global Payments Inc., CaixaBank a Erste Group Bank AG, který zajišťuje služby v oblasti merchant acquiringu (akceptace a zpracování plateb prostřednictvím platebních karet) a platební služby ve třech klíčových oblastech střední a východní Evropy: České republice, Slovensku a Rumunsku.

Staňte se součástí našeho obchodního týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Najděte práci, která Vás bude skutečně bavit.

Vaše pracovní náplň bude

  • Analýza obchodních dat, sledování vývoje a trendů, predikce vývoje, interpretace závěrů a návrh opatření
  • Spolupráce na vytváření obchodních plánů a vyhodnocování plnění
  • Lead management
  • Tvorba směrnic jako například incentive scheme, speciální motivace pro sales atd.
  • Návrh prodejních kampaní, generování a hodnocení kampaní a jejich úspěšnost
  • Komunikace v rámci obchodního oddělení, dále pak s marketingem, financemi, business a projekt developmentem
  • Pomoc při vyhledávání obchodních příležitostí pro KAM a AM
  • Sledování, vyhodnocování a optimalizace procesů v sales týmech
  • Řízení provizního systému, výplat a odměn pro sales týmy
  • Sledování, vyhodnocování a plánování regionů/teritorií pro prodejce, přidělování leadů

Očekáváme od Vás

  • Analytické myšlení a zkušenosti s analýzou obchodních / marketingových dat
  • Pokročilá znalost MS Excel podmínkou
  • Schopnost jasně formulovat závěry z analýz a jejich prezentace
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Schopnost a chuť učit se novým věcem

U nás získáte možnost

  • Zajímavé a zodpovědné práce
  • Využití svého potenciálu ve spojení s prosperující americkou společností
  • Vybrat si z široké nabídky volnočasových a finančních benefitů

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Společnost
Global Payments s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, IT analytik, Analytik prodeje, Finanční analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Payments s.r.o., Kateřina Koňáková