Mindshare je přední globální mediální agentura, která je součástí největšího mediálního uskupení na českém trhu - GroupM. Zabýváme se plánováním mediální komunikace, nákupem mediálního prostoru a poskytujeme služby z oblasti průzkumu trhu a analýzy dat. Pod svými křídly máme zajímavé portfolio klientů jako např. Ford, Nokia, Red Bull, Nike, Ferrero atd..

Rozšiřujeme své řady o pozici v klientském servisu!

Toužíte pracovat v marketingu, podílet se na rozvoji předních globálních i lokálních značek? Zajímá vás svět reklamy i zákulisí velkých mediálních domů? Dokážete analyzovat data a pracovat s nimi? Jste ale zároveň i kreativní a máte dobré komunikační schopnosti?

Pak se na vás těšíme v našem agenturním týmu!

Co budete dělat

  • připravovat marketingové strategie
  • plánovat mediální kampaně
  • analyzovat cílové skupiny, konkurenční značky, pracovat se specializovanými softwary
  • kontrolovat průběh kampaní a následně je vyhodnocovat a prezentovat klientům
  • číst a psát hoodně emailů, na rovinu, budete totiž komunikačním uzlem mezi klienty a agenturou

V typickém pracovním dni třeba pomůžete naplánovat strategii na příští rok, připravíte o ní prezentaci pro klienta, požádáte tým Business planningu o analýzu cílové skupiny žen 15-30 let, zavoláte do Digital týmu, že report o poslední kampani potřebujete o týden dříve, dozvíte se, že jste spadli z višně a půjdete si dát uklidňující kafíčko na terasu. Na interním školení si poslechnete, jaké jsou nejnovější trendy v oblasti herního průmyslu a kdo letí na Twitchi, zpracujete novinky ze světa marketingu a médií za poslední týden, kterými obohatíte celou firmu, nakreslíte si pro radost obrázek na tabuli v kuchyňce, načež se z toho do tří minut stane nepochopitelná karikatura, hezky si škrtnete poslední úkol dne a těsně před vypnutím počítače vám ve schránce přistanou tři urgentní požadavky.

Co očekáváme

  • znalost marketingu výhodou; vhodné pro studenty posledních ročníků VŠ a čerstvé absolventy
  • samostatnost, aktivitu, zodpovědnost
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • dobrou znalost práce s Excelem a Powerpointem
  • komunikativní znalost AJ
  • možnost nástupu na plný úvazek ihned

Co nabízíme

  • práci v agentuře, která je součástí největšího nadnárodního komunikačního holdingu na světě (WPP)
  • zajímavé portfolio klientů (Redbull, Nike, Ford, Magnum, Axe, ale i třeba SOS dětské vesničky)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pestrý kolektiv, který tě nikdy nebude nudit
  • porozumění pro případné studium při práci
  • každotýdenní školení na témata, která aktuálně hýbou světem
  • 2x týdně lekce angličtiny, které vám usnadní komunikaci se zahraničními klienty
  • snadno dostupnou polohu přímo na metru B - Smíchovském nádraží
  • zaměstnanecké benefity zahrnující stravenky, mobil, příspěvek na vzdělávání, sport či pojištění
  • firemní snídaně, výjezdy, párty, tabuli nářků i radostí, obřího medvěda na obejmutí, útulný gauč v každém kanclu, super výhled na Vyšehrad, brýle na virtuální realitu a…no, přijďte se mrknout sami

Hlavní kritéria pro hodnocení uchazečů, aneb co si na pohovoru ověříme

  • výborná argumentace a komunikační zdatnost
  • dobrá komunikace v angličtině
  • praktické zkušenosti s prací v MS Excel a MS Powerpoint
  • analyticko-strategické schopnosti

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis s fotografií (nebo odkaz na poctivě vyplněný LinkedIn) a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře na této stránce.

Společnost
Mindshare, s.r.o.
Adresa
Rozkošného 762/5, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Asistent v médiích, reklamě, PR, Media Planner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.