Pro našeho klienta, mezinárodní finanční skupinu, hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Účetní

Náplň práce:

  • Účtování přijatých a vystavených faktur
  • Účtování bankovních výpisů, např. úhrady faktur či mezd
  • Účtování pokladních dokladů
  • Účtování úhrad služebních cest
  • Příprava a zpracování zpráv o vztazích za české entity skupiny
  • Zaškolování nových pracovníků účetního oddělení na jednotlivé systémy
  • Poskytování metodické podpory kolegům při práci s účetními systémy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • 2+ roky praxe v účetnictví
  • Dobrá znalost anglického jazyka (komunikace s kolegy)
  • Dobrá znalost MS Office (zejména Excel – makra)
  • Smysl pro týmovou práci a aktivní přístup k řešení problémů
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Zodpovědná práce v příjemném kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura