Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové

Hlavní účetní

Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové vypisuje výběrové řízení na pozici: Hlavní účetní

Požadavky:

· SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

· velmi dobrá znalost účetnictví a daňové agendy

· praxe v oboru alespoň 3 roky

· dobré komunikační a organizační schopnosti

· pokročilá úroveň práce s PC – ekonomické informační systémy, MS Office, především
Excel, Word

· analytické myšlení

· schopnost samostatně zpracovávat zadanou problematiku

· pečlivý a zodpovědný přístup

· trestní bezúhonnost

Výhodou: zkušenosti s postupy účtování v neziskových organizacích

Náplň práce:

· zajišťování vedení účetnictví konkrétní přidělené agendy

· kontrola zaúčtovaných operací a metodické vedení práce v účtárně

· zajišťování odborných ekonomických činností (např. přiznání k DPH, spolupráce s auditorem, apod.)

Platové podmínky:

Nástupní plat 28 – 30 tisíc Kč dle posouzení plnění podmínek pro přijetí uchazeče.

Po zapracování možnost dalšího finančního postupu, motivační odměny.

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Pracovní poměr na dobu: určitou (1rok) s reálným předpokladem prodloužení smlouvy.

Pracovní úvazek: plný

Nabízíme:

· zaměstnání ve vysoce prestižní instituci

· odpovídající finanční ohodnocení

· systém zaměstnaneckých výhod a benefitů (např. příspěvek na stravování, příspěvek
na penzijní/životní pojištění

· 5 týdnů dovolené

· pružná pracovní doba

· systém slev pro zaměstnance UK u externích subjektů

Přihlášky se strukturovaným životopisem se zaměřením na uvedené požadavky a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení zasílejte na adresu:

Romana Chalupová – personální referent

Šimkova 870

500 03 Hradec Králové

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Uzávěrka přihlášek: 24. 1. 2019

Adresa
Šimkova 870/13, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Lékařská fakulta v Hradci Králové
Šimkova 870, 500 03 Hradec Králové, Česká republika
495 816 236
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.