ALEF je stabilním dodavatelem informačních technologií už od roku 1994. Dnes patříme mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializujeme se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými máme více než dvacetileté zkušenosti

Marketinkový Specialista

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za marketingovou podporu svěřených vendorů (NetApp Group, Flowmon, Splunk, atd):
  • Návrh a příprava aktivit ve spolupráci Sales oddělení
  • Vyhledávání rozšíření marketingové podpory (finanční prostředky)
  • Produkce/zajištění naplánovaných aktivit
  • Nasazení aktivit dle plánu, jejich monitoring a vyhodnocení
  • Správa marketingového rozpočtu
  • Marketingová podpora HR oddělení (příprava prezentačních materiálů, správa komunikačních kanálů, podpora eventových aktivit)
  • Správa Marketingových Toolů pro skupinu Alef Group
  • Správa obsahu Intranetu společnosti
  • Reporting a administrace

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání, obor Marketing výhodou
  • Zkušenosti/Praxe v oblasti Marketingu alespoň 1 rok
  • Zkušenosti s přípravou eventových aktivit
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znalost Photoshop programu výhodou
  • Dobrá znalost Anglického jazyka
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Orientace na zákazníka
  • Zájem se vzdělávat

Nabízíme:

  • zázemí významné společnosti
  • zajímavou a aktivní práci
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Společnost
ALEF Distribution CZ, s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickday, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.