Značka FläktGroup patří mezi přední výrobce v oblasti vzduchotechniky, klimatizace, filtrace vzduchu a čistých prostorů. Přímo navazujeme na tradici výrobků GEA a DencoHappel v tomto oboru.

Při vývoji a výrobě našich špičkových výrobků využíváme více než 100 leté zkušenosti. Výrobková rozmanitost je založena na našem závazku splnění všech přání a požadavků zákazníka.
Produkty FläktGroup zahrnují účinnost, šetrnost k životnímu prostředí, technickou dokonalost a zároveň splňují všechny ​běžné standardy.

Nyní vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Project leader - vývoj

NÁPLŇ PRÁCE

Samostatné vedení projektů především v oblasti vývoje nových výrobků
Řízení projektů od fáze akvizice až do fáze sériové výroby o dodržování stanovených termínových, kvalitativních a finančních cílů
Reporting průběhu a výsledků projektu
Účast na jednání s dodavateli i zákazníky

VÁŠ PROFIL - POŽADUJEME

· Vysokoškolské/středoškolské vzdělání technického zaměření

· Znalost anglického jazyka – min. úroveň B2 slovem i písmem

· Zkušenosti s vedením projektů

· Velmi dobrá znalost MS Office, Power Point, MS Project, SW na vedení projektu

· Znalost práce s CAD programem ideálně Autodesk Inventor výhodou

· Odborné znalosti v oblasti proudění tekutin nebo chlazení výhodou

·Samostatnost, flexibilita, komunikativní schopnosti orientované na zákazníka, odpovědnost za výsledky

· ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME

· práce ve stabilní společnosti s vyspělou firemní kulturou, zajímavé zaměstnání v perspektivním oboru, možnost trvalého profesního růstu, příležitosti v zahraničí v rámci podpory sesterských závodů, komplexní zaškolení v rámci firmy i externě

· zaměstnanecké výhody např.:

- dotované stravování v areálu firmy

- flexibilní pracovní doba

- 25 dnů dovolené, příspěvek na dovolenou a Vánoce

- 13. plat, podíl na výsledcích podniku

Společnost
FläktGroup Czech Republic a.s.
Adresa
Slovanská 781, Liberec – Liberec XXV-Vesec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Analytik prodeje, Project Manager, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FläktGroup Czech Republic a.s., Dana Hejduková
485 225 136