Jsme ryze českou společností se zaměřením na pracovní, bezpečnostní a volnočasovou obuv vlastních značek BENNON a ADAMANT. Vývoj, distribuce (velkoobchod) a odborné poradenství je to klíčové co nás v našem byznyse provází. Jsme ambiciózní, dynamická společnost, která sdílí společné hodnoty, které jsou založené na vzájemné důvěře, sebepoznání, respektu, odpovědnosti a službě zákazníkovi. Více o nás naleznete na www.z-style.cz

Externí grafik

Hledáme parťáka, kterého baví grafika, který chce využívat v práci svoji kreativitu a nebojí se dávat do práce kus svého srdce :)

Požadujeme:

- zkušenost s 3D designem

- schopnost práce v programech ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE INDESIGN

- znalost práce s 3D programy jako je např. BLENDER, 3D STUDIO MAX, SketchUp

- znalost postupů předtiskové přípravy a dtp

- estetické cítění a smysl pro grafiku a kreativitu

- schopnost komunikovat a prezentovat své myšlenky

Náplň práce:

- spolupráce na tvorbě katalogů, plakátů, billboardů a letáků

Nabízíme:

- možnost pracovat na ŽL

- práce převážně z domu

- možnost podílet se na zajímavých projektech

Společnost
Z-STYLE CZ a.s.
Adresa
Malotova 5614, Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Z-STYLE CZ a.s., Marie Málková