Společnost Busch je čelním světovým výrobcem vývěv a vakuových systémů. Naše produktové portfolio zahrnuje řešení pro vakuové i přetlakové technologie ve všech průmyslových odvětvích.

Naše ústředí sídlí v německém Maulburgu, kde je rovněž umístěn náš hlavní německý výrobní závod. Maulburg je také domovem německé prodejní organizace. Společnost Busch provozuje výrobní závody ve Švýcarsku, Velké Británii, České republice a USA. Skupina Busch je rodinná společnost řízená členy rodiny Busch.

Společnost Busch zaměstnává více než 3 300 zaměstnanců po celém světě, mezi které patří mnoho chemických inženýrů, techniků a servisních odborníků. Servisní technici a inženýři společnosti Busch se starají o vakuové systémy ve všech koutech světa a v mnoha odvětvích – od pobřežního ropného průzkumu v Arktickém moři až po balení potravin v Patagonii.

Asistentka obchodního a finančního oddělení

Pozice asistenta/ky je ideální pro všechny, kdo chtějí rozvíjet svoje schopnosti v dynamicky rostoucí firmě. V Busch CZ hledáme posilu pro naše obchodní a finanční oddělení, především v oblasti účetnictví, administrativě a také marketingu.

Náplň práce

Pomoc s administrativními činnostmi obchodnímu a finančnímu oddělení

Drobné práce s archivací, skenováním

Pomocné účetní práce

Administrace firemního CRM systému

Pomoc při realizaci marketingových aktivit

Další podpůrné činnosti dle potřeby

Co požadujeme?

Znalost MS Office

Základní znalost účetnictví a angličtiny výhodou

Odhodlání učit se novým věcem

Orientaci na detail

Trpělivost a schopnost zvládat stresové situace

Co získáte?

Různorodou práci s možností dalšího rozvoje

Zázemí stabilní mezinárodní rodinné firmy

Odpovídající mzdové ohodnocení, sttravenky zdarma, 5 týdnů dovolené

Práce na HPP na plný, případně ze začátku částečný úvazek

Společnost
Busch Vakuum s.r.o.
Adresa
Vranovská 1551/100, Brno – Husovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.