Pomáhej s námi firmám plavit se mořem dat!

Hledáme do našeho delfíního týmu nadšené nové konzultanty, kteří s námi budou ve světě datových skladů a Business Intelligence prosazovat principy agilního vývoje a pomáhat klientům získávat z dat užitečné informace.

Kdo jsou Delfíni?

Nejdůležitější je pro nás dodávat zákazníkům profesionální řešení datových skladů a reportingu a zároveň ve firmě udržovat skvělou neformální atmosféru, ve které nás všechny bude bavit pracovat. Používáme technologie jako IBM Cognos, Qlik, Oracle, Microsoft BI, Amazon RedShift, PostgreSQL a Spotfire. Pracujeme pro banky, farmaceutické společnosti, engineeringové firmy, ale třeba taky Úřad pro civilní letectví, Jadernou elektrárnu Temelín nebo Univerzitu Pardubice. Prostě je u nás slušná šance podívat se do hodně pestrých vod.

Co by měl nový Delfín dělat?

Vrtat se v datech (=datová analýza). Přesýpat data z jedné hromady na druhou (=vývoj ETL). Nutit data zpívat (=vývoj reportů a dashboardů). A u toho si hrát a bavit se.

Jaký by měl Delfín být?

V intencích pravidel agilního vývoje u nás dělá každý všechno, ale od zkušeného delfína očekáváme schopnost navrhnout architekturu BI řešení, analyzovat (často za pomocí reverse engineeringu) zdrojová data, navrhnout a odladit ETL procedury, vytvořit datový model, navrhnout reporty a částečně si odřídit menší tým.

Je pro to potřeba rozumět relačním databázím (ideálně datovým skladům, ale není to nutná podmínka) a nebát se ušpinit si ruce i nějakým tím datovým modelem, ETL skriptem nebo vývojem reportu. Znalosti některého reportingového nástroje by byly vítaným bonusem.

A i když už máš dost zkušeností, musíš se chtít dále učit a zlepšovat, protože svět BI se pořád mění a my musíme s ním. No a možná nejdůležitější věc na závěr - delfíny musí lov informací bavit.

Chceš se plavit s námi?

Jestli jsi dočetl až sem, aniž bychom Tě předelfínovali, rádi se s Tebou setkáme a pobavíme se o spolupráci. Hned na začátku ale prosíme o splnění drobného úkolu - ke svému CV nám napiš krátkou úvahu, jak by podle Tebe mohlo hejno delfínů obecných ke zvýšení efektivity lovu využít Business Intelligence za předpokladu, že by mohli používat počítače. A ne, není to samoúčelná pruda, rádi pak důvod osobně vysvětlíme :)

Těším se na viděnou!

Tomáš Kasl
vedoucí delfín


Informace o pozici

Společnost
dolphin consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.