Jsme obchodní firma se sídlem v Praze 3. Již 27 let jsme výhradním autorizovaným dovozcem a distributorem UNIKÁTNÍHO ČISTÍCÍHO A ZDRAVOTNÍHO PRODUKTU TOP KVALITY PRO INTERIÉROVÉ VYUŽITÍ (v domácnostech, kancelářích, školách, školkách, v rekreačních a ubytovacích zařízeních apod.)
Pro pražskou centrálu firmy obsazujeme pozice OBCHODNÍ REPREZENTANT/KA PŘÍMÉHO PRODEJE - na půl i plný úvazek (OSVČ).
Budeme rádi za Vás, kteří jste v obchodě zkušení, stejně tak s respektem a pochopením dáme pracovní příležitost těm, kteří jsou zatím obchodem nepolíbení.

Obchodní zástupce

Popis pracovní pozice:

  • představení firmy a prezentace zařízení v interiérových prostorách zákazníka
  • vytvoření a předložení nabídky zákazníkovi
  • zpracování objednávky zařízení

Hledáme:

  • obchodní zástupce na částečný i plný úvazek s mimořádnými měsičními odměnami dle Vašich schopností a nadšením pro práci
  • nadšeného kolegu, který zapadne do našeho týmu a stane se jeho plnohodnotnou součástí

Nabízíme:

  • dohodu o pracovní činnosti, dohodu o provedení práce, ŽL / IČO ....
  • obchodní činnost se zapůjčením zařízení špičkové kvality
  • finanční ohodnocení - základ 30.000,- + provize z prodejů
  • přímý a jednoznačný vliv na konečnou výši měsičního finančního ohodnocení
  • průměrné měsiční finanční ohodnocení na částečný úvazek (80 hodin) = min. 35.000,- a víc
  • příležitost kariérního růstu na pozici manažera obchodní skupiny
  • zázemí zavedené obchodní firmy - prostory pro jednání se zákazníky
  • slevy na firemní výrobky
  • bonusový program, soutěže
  • možnost práce i o víkendech

Požadujeme:

  • elán pro práci
  • pozitivní přístup k životu
  • prozákaznicky orientovanou osobu
  • komunikativnost (dialog, pozitivní emoce, vcítění se do druhého)
  • naučit se něco nového
  • absolvování produktového a obchodního školení v prostorách firmy
  • auto vítáno (proplácení pohonných hmot)
  • čistý trestní rejstřík

Nástup ihned nebo dle dohody.

Rádi Vás uvítáme v našem týmu.

Naše heslo:

"Musíte vidět, abyste uvěřili"

"Mokrý prach nelítá"

Společnost
R spol. s r.o.
Adresa
Na Třebešíně 3158/11, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.