Antal International (Member of Work Service Group)
Founded in the early 1990's to service a gap in the market and the trend of globalisation Antal's International Network has assisted numerous clients in over 75 countries. The new millennium has seen Antal's services become the solution in demand by clients from SME level to Fortune 500 corporations who seek a knowledgeable and professional business partner with scale and global reach. Antal International Network offers more than just a local recruitment solution.
www.antal.pl/en

Brand Manager

Pro našeho klienta, významnou společnost v sektoru FMCG, hledáme vhodného kandidáta, který bude pracovat se skvělými domácími i zahraničními kosmetickými značkami.

Náplň práce

  • odpovědnost za marketing společnosti a jejich produktů
  • monitoring konkurence
  • realizace a příprava marketingových plánů
  • ATL & BTL
  • úzká spolupráce se zahraniční centrálou

Požadujeme

  • 2-3 roky zkušeností na obdobné pozici v FMCG marketingu
  • kreativní a analytickou osobnost
  • vynikající komumikační a prezentační dovednosti
  • schopnost pracovat samostatně, i v týmu
  • pokročilou AJ

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • práci se skvělými kosmetickými značkami
  • přátelskou atmosféru na pracovišti
  • možnost karierního růstu
  • každodenní využití AJ

Společnost
Antal International s.r.o.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Marketing, Brand manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Antal International s.r.o., Aleš Třešňák
+420 602 681 942