Společnost CAR POINT Karlovy Vary s.r.o., autorizovaný prodejce vozů Audi a Volkswagen, hledá z důvodu rozšíření týmu nové kolegy / kolegyně na pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/-KA - KV

Společnost CAR POINT Karlovy Vary s.r.o., autorizovaný prodejce vozů Audi a Volkswagen, hledá z důvodu rozšíření týmu nové kolegy/kolegyně na pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/-KA

NÁPLŇ PRÁCE:

Zajištění veškerých marketingových a event akcí pro všechny pobočky našeho autosalonu.

  • Samostatná tvorba marketingových plánů pro značky Audi, VW a Seat a jejich roční odsouhlasení s importérem
  • Vedení a průběžná aktualizace marketingových plánů
  • Zodpovědnost za kompletní komunikační a marketingovou strategii společnosti
  • Zodpovědnost za návrh, tvorbu a každodenní aktualizaci webových portálů, prezentací a dalších marketingových materiálů.
  • Zajištění online, tištěné a rádiové marketingové kampaně, měření a vyhodnocování jejich úspěšnosti
  • Úzká komunikace s vedením společnosti, odbytu a prodeje
  • Aktivní oslovování zákazníků – e-mailing
  • Samostatné provádění marketingových kampaní
  • Vedení malého týmu

PROFIL UCHAZEČE:

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání – ideálně marketing, nebo praxe v oboru
  • Komunikativní znalost NJ anebo AJ
  • Samostatnost, schopnost dotáhnout úkoly do úspěšného konce
  • Zkušenost s e-mail marketingem
  • Praktické zkušenosti s tvorbou grafiky velkou výhodou
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Schopnost zaujmout a přitáhnout zákazníky orientované na luxusní produkty

NABÍZÍME:

  • Samostatnou a zajímavou práci
  • Příležitost profesně růst s expanzí mezinárodní firmy
  • Atraktivní segment luxusních a prestižních produktů
  • Roční odměnu ve výši 500. 000,- až 1. 000. 000,- Kč

V případě že splňujete podmínky a hledáte skutečnou výzvu, zašlete nám prosím Váš životopis s fotografií a pokud možno referencemi z předchozích zaměstnání v české a NJ/Aj jazykové mutaci.

Těšíme se na Vás!

Společnost
stauner palet s.r.o. / CAR POINT
Adresa
Chebská 361/55, Karlovy Vary – Dvory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 500 000 – 1 000 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Marketing, Marketingový ředitel/manažer, Direct Marketing, Specialista marketingu, Event Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel