V nakladatelství Didaktis vytváříme již 20 let učebnice a učební materiály pro základní, střední a jazykové školy. Naším cílem je vyvíjet učebnice reflektující potřeby žáků, které jim pomohou rozvíjet jejich potenciál.

Asistent/Asistentka obchodu a marketingu

Do našeho obchodně-marketingového týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici „Asistent/ka obchodu a marketingu“. Čeká Vás odpovědná a samostatná práce při podpoře našich obchodních a marketingových aktivit. Svěříme Vám péči o naše zákazníky a partnery.

Co Vás čeká?
• každodenní komunikace s obchodními partnery a dodavateli
• příjem a tvorba objednávek, faktur a dobropisů
• příprava a realizace marketingových činností
• zajišťování a prezentace společnosti na veletrzích a výstavách
• vedení pokladny
• tvorba reportů prodeje
• spolupráce při inventuře skladu a vedení skladových zásob

Co od Vás očekáváme?
• min. SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického, obchodního nebo marketingového zaměření)
• VŠ vzdělání výhodou
• min. 2 roky praxe v administrativě
• praxe v komunikaci se zákazníky
• aktivní znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word, Outlook)
• znalost programu ABRA G3 výhodou
• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
• schopnost týmové spolupráce

Co Vám nabízíme?
• zázemí úspěšné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• práci v příjemném prostředí
• zaškolení a vedení zkušeným kolegou

Pokud Vás naše nabídka oslovila a chcete se stát členem našeho týmu a pracovat v oblasti vzdělávání, zašlete nám do 23. 12. 2018 žádost o místo a strukturovaný životopis s fotografií.

Společnost
Didaktis s.r.o.
Adresa
Mlýnská 225/44, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Firemní školka, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel