Společnost LANDMARK PROFIT s.r.o. je součástí holdingu LANDMARK HOLDING a.s. a specializuje se na oblast mezd, revize pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky. V této oblasti se zaměřuje zejména na audity pracovněprávní dokumentace a pracovních procesů.

Odborný asistent personálních auditů

Do našeho týmu nyní hledáme spolehlivého a milého kolegu či kolegyni na pozici odborný asistent personálních auditů, který/á se bude podílet na zpracování podkladů těchto auditů.

Náplň práce:

  • příprava podkladů na audity
  • zpracování dokumentů od auditorů (zejména v excelu)
  • e-mailová a telefonická komunikace se zaměstnanci mzdových účtáren a personálních oddělení klientů
  • příprava obchodních smluv, objednávek a plných mocí na schůzky pro jednatele/obchodníky, evidence veškerých podepsaných smluv atd.
  • zakládání, skenování do optického archivu a zapisování do evidence

Požadujeme:

· týmovost, pozitivní přístup, zdravou asertivitu, úsměv na tváři

· minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru výhodou)

· aktivní znalost práce na PC – především Excel, Outlook, internet

· zkušenosti s obdobnou pracovní náplní výhodou (pracovní smlouvy, příprava mezd)

· řidičský průkaz sk. B výhodou

· pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

· zájem se v daném oboru nadále vzdělávat

Nabízíme:

· dlouhodobou spolupráci

· možnost podílet se na prestiži ambiciózní a dynamicky se rozvíjející české společnosti

· perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

· možnost karierního růstu, prostor pro osobní rozvoj - máme možnost interních i externích školení

· Multisport kartu (sportovní či relaxační aktivity)

· nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy a motivační dopis.

Těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci.

Společnost
LANDMARK PROFIT s.r.o.
Adresa
U háje 507/26, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Asistentka, Specialista pro odměňování a benefity, Mzdová účetní, Odborný asistent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.