JabloPCB s.r.o. se zabývá osazováním desek plošných spojů, montáži elektronických výrobků, zakázkovou výrobou i kompletací elektronických sestav a výrobků. Využíváme nejmodernější technologie pro vysoké standardy kvality.

HR ADMINISTRÁTOR JUNIOR

Pracovní náplň:

  • podpora náborů a výstupů zaměstnanců
  • zajištění HR dokumentace a procesů
  • kompletní agenda školení, zdravotních prohlídek
  • zpracování personální agendy v IS Helios Orange
  • interní komunikace a denní kontakt se zaměstnanci
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (vhodné pro absolventy)
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • dobré organizační a vyjednávací schopnosti
  • samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • zázemí české stabilní firmy
  • pestrou pracovní náplň
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity (sickdays, stravenky)
  • adekvátní finanční ohodnocení

Společnost
JabloPCB s.r.o.
Adresa
U Přehrady 5129/67, Jablonec nad Nisou – Mšeno nad Nisou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Personalistika a HR, Personalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.