SPCSS je novým státním podnikem, který je zaměřen na poskytování služeb provozu IT (infrastruktury, výpočetního výkonu, OS, databází a aplikací v našich datových centrech). Základem služeb IT infrastruktury SPCSS je služba Housingu pro ICT infrastrukturu zákazníků, která je dle požadavků zákazníků rozšířena o nadstavbové služby poskytnutí infrastruktury (IaaS), platformy (PaaS) nebo IT bezpečnosti (SECaaS). SPCSS nabízí komplexní řešení ušitá na míru potřebám zákazníků s důrazem na vysokou úroveň bezpečnosti a dostupnosti našich služeb.

Sr. UNIX Administrátor

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání;
  • Praxe minimálně 5 let v oblasti administrace Unixových systémů;
  • Velmi dobrá znalost v oblasti Linux (RHEL/SUSE) a AIXu;
  • Znalost skriptovacích jazyků;
  • Zkušenosti s virtualizací serverů;
  • Uvedené certifikace výhodou - RHCSA, RHSE, AIX, Solaris, HPUX;
  • Anglický jazyk na B1 a vyšší, případně schopnost číst technickou dokumentaci;
  • Proklientský přístup;
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu;
  • Pečlivost, důslednost.

Náplň práce:

  • Zajištění instalace a konfigurace HW/SW komponent infrastruktury – operačních systémů pro UNIX oblast (Unix/Linux/VMWare)
  • Zajištění podkladů pro reporting o dodržení SLA pro UNIX oblast (Unix/Linux/VMWare);
  • Správa a údržba provozovaného HW/SW pro UNIX oblast (Unix/Linux/VMWare);
  • Zajištění administrace operačních systémů pro pro UNIX oblast (Unix/Linux/VMWare);
  • Zajištění zálohování operačních systémů pro UNIX oblast (Unix/Linux/VMWare);P
  • Připravuje podklady pro technický rozvoj HW/SW pro UNIX oblast (Unix/Linux/VMWare);

Nabízíme:

  • Zázemí stabilního státního podniku;
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí;
  • Možnost nástupu ihned;
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a benefity (dovolená 5 týdnů, závodní stravování, home office, pružná pracovní doba, zdravotní volno/sickday, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na dovolenou, příspěvek na MHD).

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v evidenci Státní pokladny Centra sdílených služeb, s. p., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. za účelem možnosti získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost
Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
Adresa
Na vápence 915/14, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

Na Vápence 915/14, 13000 Praha – Žižkov, Česká republika