GIT Consult je personálně poradenskou společností. Zaměstnanci GIT pracují na základě interního etického kodexu, který vám zaručuje zpětnou vazbu, prezentaci pouze pro vybrané klienty, nebo doporučení ověřených a kvalitních zaměstnavatelů. GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru IT specialistů, v současnosti se však věnuje náboru i v oblastech jako finance, marketing, administrativa, zákaznická linka a další.

Správce intranetu

Náplň práce:

  • Správa interního redakčního systému (v PHP frameworku Zend)
  • Vytváření a editace intranetové webové stránky
  • Správa aplikaci pro interní mailing
  • Vytváření registračního formuláře včetně zasílání notifikačních emailů a generování reportů
  • Budete-li chtít, můžete se podílet i na vývoji nové interní sociální sítě, kterou by mělo denně využívat více než 4500 zaměstnanců. Tuto sociální síť napojujeme na stávající redakční systém.
  • Budete pracovat v malém neformálním týmu, který nespadá do IT oddělení

Kvalifikační požadavky:

  • PHP
  • HTML (ideálně HTML5) a CSS (ideálně CSS3)
  • Javascript (+jQuery, AJAX)
  • MySQL (základní znalost)
  • Verzování kódu

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení od 35 000 Kč (u HPP), hrubý fix a bonus až 15 % za 6 měsíců dle Vašeho výkonu
  • Zkrácený úvazek či flexibilní pracovní dobu včetně home-office 1x týdně
  • Příspěvek na pracovní mobilní telefon dle vlastního výběru až do výše 7 200 Kč nebo cafeterie s 18 000 body
  • Jazykové kurzy, příspěvek na připojištění, stravenky, 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.