GIT Consult je personálně poradenskou společností. Zaměstnanci GIT pracují na základě interního etického kodexu, který vám zaručuje zpětnou vazbu, prezentaci pouze pro vybrané klienty, nebo doporučení ověřených a kvalitních zaměstnavatelů. GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru IT specialistů, v současnosti se však věnuje náboru i v oblastech jako finance, marketing, administrativa, zákaznická linka a další.

Samostatná účetní ve výrobní společnosti

Hledáme samostatného/samostatnou účetního/účetní do americké výrobní společnosti:

Požadavky na kandidáta:

Alespoň 5 let zkušeností ve výrobní společnosti

Angličtina - středně pokročilá, ale není podmínkou

Uživatelská znalost práce s PC (zejména Excel)

Spolehlivost, flexibilita a proaktivní přístup

Náplň práce:

Účtování přijatých faktur

Komplexní vedení podvojného účetnictví

Účtování ostatních účetních dokladů

Účetní a daňová legislativa - DPH, DPPO

Materiálové a skladové účetnictví

Možný nástup: ihned

Nabízíme zajímavé firemní benefity, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, výuku cizího jazyka, bezúročné půjčky atd.

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Brno – Husovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

GIT Consult Czech s.r.o., Lucia Vanderpool
+420 739 015 920
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.