Práce v TNS SERVIS znamená spojení s významným, stabilním a perspektivním zaměstnavatelem v regionu. Již více než 25 let úspěšně působíme ve vysoce konkurenčním prostředí globálních smluvních výrobců. Pracujte s námi pro světové značky výrobců v oblasti automobilního a elektrotechnického průmyslu. Umožníme Vám rozvíjet své profesní dovednosti a vžijete se do inovátora své vlastní kariéry.

Více informací najdete na www.tnsservis.cz

OBCHODNÍ MANAŽER

Jste komunikativní typ s obchodním duchem a umíte vyjednávat? Právě Vám nabízíme příležitost podílet se na rozvoji české společnosti specializující se na smluvní výrobu.

Vaším úkolem bude…

  • vyhledávání nových obchodní příležitostí, zakázek a budování vlastního portfolia zákazníků
  • nastavování obchodní strategie
  • spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • péče o stávající klienty a hledání nových možností rozšíření vzájemné obchodní spolupráce
  • zajištění obchodních případů a úzká spolupráce s projektovým týmem
  • služební cesty do zahraničí

Očekáváme…

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • víceletou praxi na obdobné pozici (zkušenost se smluvní výrobou výhodou)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni pro jednání se zákazníky, další jazyk výhodou
  • vynikající obchodní a vyjednávací schopnosti
  • proaktivita, týmový přístup a odpovědnost

Nabízíme…

  • dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • pololetní odměny dle hospodaření společnosti
  • služební automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook
  • benefitní program společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost jazykového vzdělávání a odborného rozvoje
  • práci na plný úvazek se zázemím společnosti ve Slušovicích

Vhodné kandidáty splňující podmínky obsazovaného pracovního místa budeme následně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Nabídka volných pracovních míst: www.tnsservis.cz

Společnost
TNS SERVIS s.r.o.
Adresa
K Teplinám 619, Slušovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Vrcholový management, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Key Account Manager, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel