JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Graphic Designer

Jsme tým grafiků, ve kterém každý dělá to, co umí nejlíp. Každou grafickou podobu hry skládáme v týmu, vzájemně si nápady konzultujeme a vylepšujeme. Úzce spolupracujeme i s kolegy s ostatních oddělení, naše hry jsou tak kombinací dynamické grafiky, světel, efektů a zvuků. Potkat se u nás můžeš se širokým záběrem grafiky – od skicování, digitální kresby, vektorové grafiky, animací s efekty až po 3D grafiku. Budeš tak dělat to, v čem máš zkušenosti, a v ostatních oblastech se můžeš rozvíjet a zdokonalovat. Dáme ti prostor ukázat, co v tobě je, a ještě si budeš vydělávat tím, co tě baví.

Jak poznáš, že jsi TEN správný člověk pro nás?

  • Užíváš si svět grafiky a vše, co s ním souvisí.
  • Lákají tě animace, efekty a dynamika kasinových her.
  • Umíš myslet kreativně a vysypeš z rukávu vždycky nějaké nápady.
  • Rád se učíš nové technologie pro vytváření grafiky.
  • Máš talent dělat pěkné věci.

Proč bys to měl u nás zkusit?

  • Tvé hry budou obdivovat a hrát po celém světě. Máš vlastní nápad na hru? Nakresli ji! Odměna tě nemine.
  • Jsme kamarádský marketingový tým, kde všichni společně makáme na tom, aby se nám dařilo.
  • Pracujeme v nových a super vybavených kancelářích. Ovoce, dobré kafe i relax room stále k dispozici.
  • A pak je tu samozřejmě pár maličkostí - pružná pracovní doba, stravenky, sick day, dodatková dovolená, a samozřejmě odměny za dobrou práci.

S kým a kde budeš pracovat?

Co, jak a kde děláme si prohlédni na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. Jestli chceš vědět, jak jsou u nás zaměstnanci spokojeni, přečti si rozhovory na https://kariera.kajot.cz/#volne-pozice .

Jestli chceš vědět ještě víc, pojďme se o tom pobavit. Dej nám o sobě vědět a HLAVNĚ - pošli nám několik ukázek své tvorby. Rádi se podíváme a zkusíme pro tebe najít ideální uplatnění v našem týmu. Už teď jsme na ně moc zvědaví :-)


Informace o pozici

Společnost
KAJOT
Adresa
Kaštanová 539/64, Brno – Brněnské Ivanovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Kultura, umění a tvůrčí práce, Grafik, Webdesigner, Animace 3D, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel