Dům tří přání, z.ú., přední nezisková organizace v oblasti péče o ohrožené děti, hledá sociálního pracovníka/-ici do Domu Přemysla Pittra pro děti - jednoho z center Domu tří přání.

Úvazek: plný pracovní úvazek

Náplň práce:

  • přímá práce s klienty - ohroženými dětmi a jejich rodinami - v rámci krizové pomoci a sociální rehabilitace (mapování, definování a vyhodnocení zakázky, sestavení a realizace individuálního plánu podpory dítěte)
  • samostatné vedení případu v roli klíčového pracovníka
  • koordinace péče o klienta v rámci sociálních služeb Domu P.Pittra pro děti
  • úzká spolupráce s ostatními odbornými týmy organizace (Centrum pro rodiny Delta, Centrum pro děti Mezipatro, Centrum rodinné terapie Horizont) a s dalšími zainteresovanými organizacemi a odborníky (sociální pracovníci a kurátoři OSPOD, učitelé, výchovní poradci, pedagogicko-psychologické poradny, další neziskové organizace)

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce nebo příbuzných oborů (ve smyslu zák. 108/2006 Sb.§110)
  • praxe v pomáhajících profesích min. 2 roky, praxe v práci s ohroženými dětmi výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, organizační dovednosti
  • započatý/ukončený psychoterapeutický výcvik výhodou

Nabízíme:

  • práci ve stabilní organizaci působící dlouhodobě v oblasti sociálních služeb a sociálně právní ochrany dětí
  • supervize a další vzdělávání
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů, invenci, kreativitu
  • úvazek 1,0 na pracovní smlouvu
  • finanční ohodnocení odpovídající běžné úrovni v neziskovém sektoru + osobní ohodnocení
  • pracovní smlouva na dobu určitou v 1.roce, následně na dobu neurčitou

Nástup od 1. 2. 2019, případně dohodou. Pracoviště na adrese: Karlovarská 337/18, Praha 6.

Více informací o Domu tří přání: www.dumtriprani.cz

V případě zájmu odpovězte na tento inzerát. Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis.

Společnost
Dům tří přání
Adresa
Karlovarská 337/18, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Dům tří přání, Barbora Polánková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.