Úspěšná farmaceutická nadnárodní společnost OMEGA PHARMA, a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Účetní

Máte zkušenost z oblasti financí a podvojné účetnictví Vám není cizí?

Pak možná hledáme právě Vás!

Rádi přivítáme nadšeného a schopného kolegu, který se chce realizovat v oblasti financí.

Co Vás čeká?

· účtování banky, příprava cash flow podkladů

· zápočty faktur přijatých a vystavených

· nahrávání plateb do bankovního systému

· účtování cestovních náhrad a drobných výdajů

· zodpovědnost za vedení majetkové evidence

· spolupráce při zpracování měsíční závěrky a měsíčního reportingu mateřské společnosti

· komunikace s kolegy napříč celou společností

· spolupráce s daňovými poradci a auditory

Co od Vás požadujeme?

· minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru

· znalost podvojného účetnictví

· znalost práce v systému SAP výhodou

· samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly

· znalost US GAAP výhodou