Koncern RAJA Group je největším zásilkovým obchodem v oblasti obalových materiálů v Evropě.

Našim mnohaletým zkušenostem a know-how důvěřuje více než 500.000 zákazníků. Jakožto česká pobočka koncernu sleduje RAJAPACK jasnou strategii růstu, a proto bychom rádi rozšířili náš tým o nové cílevědomé zaměstnance, kteří se dokáží rychle s naší dynamickou firemní strukturou ztotožnit.

Účetní na zkrácený úvazek

Náplň práce:

• zpracování kompletní účetní agendy – přijaté faktury, vydané faktury, banka, upomínky
• práce s elektronickým bankovnictvím
• příprava podkladů pro audit
• komunikace s dodavateli a zákazníky
• ostatní účetní a administrativní práce dle potřeby

Požadujeme:

• dobré organizační a komunikační schopnosti, zkušenost s jednáním s klienty
• samostatnost, spolehlivost, schopnost vysokého pracovního nasazení,
• smysl pro přesnost a detail
• znalost účetního softwaru Navision výhodou, AJ nebo NJ výhodou,

Vhodné pro juniory, absolventy stejně tak pro seniory, kteří chtějí poznat nový a přátelský kolektiv a hlavně novou pracovní příležitost. Pokud vás tato nabídka zaujala neváhejte se ozvat a přijít na osobní pohovor.

Co vám můžeme nabídnout

• odpovídající platové ohodnocení
• 13. plat
• stravenky, školení, multisport / cafetérie
• získání zkušeností z oblasti účetnictví v prostředí mezinárodní společnosti
• příjemné pracovní prostředí, menší kolektiv
• nástup ihned

Společnost
Rajapack s.r.o.
Adresa
Nupaky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 18 000 – 20 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.