Čekají nás nové projekty a budeme rádi, když toho budeš součástí.

Brněnský tým se momentálně věnuje vývoji software na zakázku pro klienty, jako je například eBay, T-Mobile nebo AXA. Přijď na kávu/čaj a pobavíme se o tom, co by pro tebe bylo to pravé :)

Java Developer (Brno/Remote)

Jsme experti na jazyk Java a všechny jeho syntaktické prostředky. Naším základním stavebním kamenem je Spring framework, který používáme již od jeho nejranějších verzí – od roku 2006.

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

 • Java 8/11, Spring, Hibernate nebo MyBatis, Rest, JUnit, Liferay, OSGi a Atlassian SDK pro vývoj
 • Gradle a Maven k buildování
 • GIT a Bitbucket pro verzování a code review
 • Bamboo pro continuous integration/continuous delivery
 • Sonar pro statickou analýzu kódu
 • Z databází nejčastěji PostgreSQL, ale taky Oracle, MySQL, MS SQL

Potkáš se u nás i s AWS nebo Dockerem. Používáme taky kompletní stack Atlassian nástrojů - Jira, Confluence, Bamboo, Bitbucket.

Není důležité, abys znal/a perfektně všechny zmíněné technologie. Základem pro nás je, že už ses s Javou potkal/a v rámci webové aplikace (setkal ses s HTTP, requesty, znáš princip zpracování). Pobavíme se o tom, který projekt by s tvými zkušenostmi byl ten pravý.

Rozhodující je pro nás tvůj přístup a nadšení na sobě pracovat. Vše ostatní tě už dokážeme naučit.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve svobodné firmě – u nás spolu komunikujeme otevřeně. Máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Mít možnost výběru – Dell nebo Mac; iOS, Windows nebo Linux; IDEA, Eclipse, NetBeans… – je to na tobě
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ odejít dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home-office – my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, není žádný problém se domluvit

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky. A berou stravenky.
 • Zenově vyladěný office má terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

MÁŠ POCIT, ŽE BY NÁM TO SPOLEČNĚ MOHLO FUNGOVAT?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme osobně :).

Pokud by ses chtěl/a ještě před setkáním podívat, jak to u nás chodí (a trochu nasát atmosféru předem), doporučujeme prozkoumat náš FB profil (facebook.com/MoroSystems/), web (morosystems.cz) nebo blog (vsadnajavu.cz).

Těšíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Smetanova 1022/19, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MoroSystems, s.r.o., Michaela Ondráčková