PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

Sdružení TULIPAN z.s. hledá do svého týmu projektového manažera/ku.

Co od Vás požadujeme

· min. SŠ vzdělání, VŠ výhoda

· Znalost a zkušenosti v projektovém řízení

· Dobrou orientaci v oblasti fondů EU

· Organizační a komunikační dovednosti

· Velmi dobrou znalost práce na PC

· Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

· Znalost problematiky zaměstnávání osob se ZP a sociálních služeb výhodou

Co Vám Nabízíme

· Pracovní poměr na dobu určitou

· Nástup možný ihned

· Mzdu dle odpovídajících zkušeností a výsledků

· Možnost pracovat v rozvíjející se společností zabývající se zaměstnáváním osob se ZP

Jaká bude Vaše náplň práce

· Samostatné vedení a koordinace svěřeného projektu a projektového týmu

· Aktivní vyhledávání možností projektu

· Plánování projektu, průběžná kontrola dosahování cílů

· Koordinace aktivit projektu

· Dohled nad rozpočtem svěřeného projektu, analýza rizik a jejich omezení

· Plánování a požadavky na zdroje, komunikace se zákazníky a dodavateli

· Reporting pro vedení společnosti

· Spolupráce s ostatními i ve společnosti

- psaní projektů

Společnost
Sdružení TULIPAN, z.s.
Adresa
U Tiskárny 81/1, Liberec – Liberec V-Kristiánov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.