Rád se učíš a zkoušíš nové věci? Láká tě být u zrodu nového kolektivu? Specializuješ se na Frontend (Javascript, React JS, Redux, atd) a máš cit pro UX/UI? Chtěl by ses podíval do finských Helsinek?

Koho hledáme

Ahoj, hledáme parťáky/parťačky do nově vznikající pobočky finské společnosti Rohea v Praze. Dáváme dohromady partu samostatných a do technologií zapálených lidí, kteří si dokáží sami organizovat svou práci a nepotřebují, aby nad nimi seděl manažer. Věříme v myšlenky tzv. svobodné firmy a “flat structure”. Většinu rozhodutí děláme na základě kvalitních argumentů, kdy každý má možnost se podílet na směru budoucího vývoje. K práci přistupujeme profesionálně, je pro nás ale zároveň koníčkem. Chceme se neustále zlepšovat, učit nové věci a předávat znalosti ostatním jak při pracovní době, tak po práci u piva či na lokálních i zahraničních konfereních.

Kdo jsme

V Rohee je nás prozatím okolo dvaceti a hlavní sídlo máme v centru finských Helsinek. V Praze jsme nyní 3 a sídlíme ve vlastní kanceláři v coworkingovém centru Regus v Holešovicích. Jakmile nás bude víc, tak se začneme porozhlížet po vlastní kanceláři v centru. Rádi bychom, aby vznikla kultura lidí s přátelskými vztahy, při práci se mohli zasmát a těšilo nás ráno vstávat do práce. Očekává se velmi těsná spolupráce s finskými kolegy a několikrát do roka se jako tým podíváme do Helsinek a finští kolegové zase do Prahy.

Co děláme

Vyvíjíme produkt zvaný Pace. Jedná se o modulární systém pro podporu procesů firem z velmi odlišných odvětví. Máme soubor nástrojů, které vyvíjíme a každému zákazníkovi namícháme koktejl složený z těchto “lego kostiček” (agendy, dotazníky, reporty, digitální podpisy, …), na jeho konkrétní potřeby. V současnosti náš systém využívají velké pojišťovny, poskytovatelé zdravotních i finančních služeb a nově implementujeme verzi pro finský červený kříž.

Jaké technologie používáme

Pod pokličkou je naše aplikace rozdělená na Backend s REST API a JS clienta. Frontend je psaný v JavaScriptu (ReactJS, Flow, Redux, Sagas, atd), HTML, SCSS. Kód ukládáme na GitLab. Netvrdíme, že vše děláme nejlépe a díky dlouhé historii se u nás najde i nějaký ten legacy kód. Co je ovšem důležité, tak je ochota neustále věci posouvat a pokud nám ukážeš, kde můžeme dělat věci lépe, tak se od tebe rádi přiučíme.

Co nabízíme

 • Být u zrodu nového kolektivu v Praze
 • Platové ohodnocení na úrovni finských kolegů. Začínáme na 75 000,- Kč a pokud dokážeš, že na to máš, tak se lehce dostaneš přes 100 000,- Kč/měsíc. Nabíráme na HPP.
 • Flexibilita - možnost časté práce na dálku nebo nastavení pracovní doby dle svých potřeb.
 • Kvalitní pracovní nástroje dle vlastního výběru (notebook, telefon, protihluková sluchátka, výškově nastavitelný stůl, atd.)
 • Firmou placené návštěvy finské kanceláře, možnost pracovat z Helsinek i dlouhodobě
 • Účast na tuzemských i zahraničních konferencích
 • Flat structure - možnost být součástí rozhodování o běhu firmy na základě diskuze a kvalitních argumentů. Vliv na směřování vývoje kódu, používaných technologií i firemní kultury.
 • 5 týdnů placené dovolené a možnost neplacené dovolené nad limit té placené.
 • Systém dividend - pokud se firmě daří, vyplatí se to každému
 • Aktivní podpora učení - možnost sebevzdělávání v pracovním čase, proplacení knih nebo online i offline kurzů
 • … stravenky, firemní tarif, domácí internet, “kapesné” na pivo po práci a podobně.

Více najdeš na http://www.rohea.com/we-are-hiring/

Pokud ti naše nabídka přijde zajímavá, považuješ se za mid-level/senior developera, umíš perfektně anglicky (pokud i finsky, tak je to velké plus :)) a rád by ses k nám přidal, pak není nic jednoduššího než nám napsat (nejlépe v angličtině) něco málo o sobě.


Informace o pozici

Společnost
Odštěpný závod Rohea CZ
Address
Dělnická 213/12, Praha – Holešovice
Required education: Education is not important
Required languages: English (Proficient)
Salary
Salary: 75 000 – 110 000 CZK / month
Benefits: Bonuses, Cell phone, Notebook, Flexible start/end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Education allowance, Sick days, Occasional work from home, Corporate events, Individual schedules of working hours, Opportunity to work up hours, A longer unpaid leave, Foreign business trips, Self-organization of the job, The possibility of study leave, International conferences, Individual budget for personal growth, Dedicated time for innovations
Listed in: IS/IT: Application and system development, Programmer, Web designer, Webmaster
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Suitable for graduates.


Odštěpný závod Rohea CZ, Martin Melka