Posláním Diakonie Českobratrské církve evangelické je organizovat, zajišťovat a poskytovat ve svých zařízeních sociální, zdravotní, pedagogickou a pastorační péči lidem, kteří se v důsledku věku, zdravotního postižení, nemoci, osamocení či ohrožení dostali do nepříznivé životní situace.

Pracovník v sociálních službách Kutná Hora

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy

se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN

vypisuje výběrové řízení na pozici

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

pro sociálně terapeutickou dílnu v Kutné Hoře

Hledáte smysluplnou práci - připojte se do našeho týmu!

pracoviště: Jiřího z Poděbrad 308/4, Kutná Hora

nástup: 1. 1. 2019 nebo dle dohody

Náplň práce:

  • přímá podpora dospělých osob s mentálním a kombinovaným postižením v nácviku dovedností pro zvládání péče o vlastní osobu
  • posilování dovedností vedoucích k sociálnímu začlenění těchto osob
  • poskytování pomoci při osobní hygieně klientů
  • zajištění a příprava stravy, společné stolování
  • podpora vytváření a zdokonalování základních pracovních návyků a dovedností uživatelů služby
  • posilování soběstačnosti a sebeúcty klientů
  • podpora základních sociálních a společenských kontaktů
  • individuální plánování a vedení další dokumentace

Požadujeme:

  • základní nebo střední vzdělání
  • manuální zručnost
  • komunikativnost
  • samostatnost
  • aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
  • znalost práce na PC
  • zájem o práci s cílovou skupinou

Výhodou:

  • zkušenost s cílovou skupinou
  • kurz pracovníka v sociálních službách

Nabízíme:

  • práci na HPP v jednosměnném provozu (Po-Pá 8 hod.)
  • nárůst mzdy po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost získání rekvalifikace - pracovník v sociálních službách
  • příspěvek na stravování
  • supervizní a metodickou podporu
  • další vzdělávání
  • po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní organizace

Pokud Vás informace o pracovní pozici zaujaly – ozvěte se nám!

V případě zájmu kontaktujte prosím Dagmar Zemanovou, DiS, tel.: 734 410 996.

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Jiřího z Poděbrad 308/4, Kutná Hora – Kutná Hora-Vnitřní Město
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy, Petr Dvořák
Kouřimská 15, 28002 Kolín, Česká republika
739 244 771
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.