Jsme mezinárodní poradenskou společností působící na poli auditu, účetnictví a daní více než 20 let.

Finanční účetní - junior

Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici finanční účetní - junior.

Pracovní náplň

zpracovávání a kompletaci účetních dokladů a jejich správné zadání do účetního systému

Požadujeme

SŠ vzdělání
výborné komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci
aktivní přístup k řešení úkolů
znalost práce na PC (zejména Excel)

Nabízíme

práci na HPP v poradenské společnosti
zaučení
možnost profesního a osobnostního růstu
přátelský kolektiv

Společnost
Fučík & partneři, s.r.o.
Adresa
Klimentská 1207/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel