Finanční analytik junior

JRD je úspěšná a stabilní česká developerská společnost -leader na trhu nízkoenergetického a pasivního bydlení. Ve všech svých bytových projektech spojujeme moderní technologie s ekologickým přístupem a minimalizujeme energetickou náročnost staveb. Do oddělení financí aktuálně hledáme Finančního analytika- juniora.

Pracovní náplň:

  • Revize zůstatků bankovních účtů, týdenní salda, příprava bankovních plateb, manuální platby
  • Správa investorských půjček, vytváření nových smluv, kontrola termínů splácení, související operativa
  • Podpora statutárního reportingu (zařazování a odpisy majetku), pomoc při přípravě účetních uzávěrek
  • Administrativní podpora při přípravě valných hromad, účetních uzávěrek a výročních zpráv
  • Supervize nad firemním systémem schvalování faktur
  • Podpora pravidelného interního měsíčního reportingu společnosti (kontrola a alokace režií, ad hoc analýzy, pomoc při přípravě reportů)

Co od vás požadujeme:

  • Adekvátní (SŠ nebo VŠ) vzdělání ekonomického zaměření (finance/účetnictví)
  • Pozice je vhodná pro absolventy, praxe je výhodou
  • Znalost MS Office, především Excel
  • Pečlivý přístup, organizovanost
  • Schopnost samostatně řešit svěřené úkoly
  • Komunikativnost a aktivní přístup

Co vám nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost homeoffice
  • Přátelský tým a neformální vztahy, hezké kanceláře v atraktivní lokalitě
  • Příjemné benefity: pět týdnů dovolené, Multisport karta, jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání

Co je třeba udělat nyní:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete, prosím, Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost
JRD Development s.r.o.
Adresa
Korunní 810/104, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Finanční analytik, Odborný asistent, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.