Eberspächer Praha s.r.o., je dceřinou společností německé firmy Eberspächer International GmbH, Esslingen am Neckar a zajišťuje obchodně-technické služby na území ČR pro divizi nezávislá topení a nezávislá ochlazovací technika.

Společnost Eberspächer Praha s.r.o. hledá kandidáta na pozici:

Fakturantka/logistik

Náplň práce:
- zpracování nákupních objednávek
- zpracování prodejních objednávek
- fakturace a tvorba dobropisů
- informace zákazníkům o dostupnosti zboží
- kontrola cen
- práce se systémem SAP a servisním zakázkovým systémem
- používání CRM
- evidence speciálních podmínek pro zákazníky
- administrativa, backoffice

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
- přesnost
- systematičnost
- praxe výhodou
- komunikativní znalost AJ
- znalost systému SAP výhodou

Nabízíme:
- nástupní plat 23.000 - 26.000,- Kč (podle dosažených pracovník zkušeností)
- jazykové kurzy AJ, NJ
- zázemí nadnárodní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- 13.plat
- nástup od 1.1.2019 (popřípadě po dohodě)
- místo výkonu práce Praha 9

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis.

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat E-mailem.

Kontakt:
Eberspächer Praha s.r.o.
Ing. Jakub Čermák
Náchodská 116/208

Adresa
Náchodská 116/208, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.