Jsme Omnicom Media Group, která je celosvětovým gigantem v oblasti mediálního trhu. Našim klientům dokážeme kvalifikovaně poradit, jak komunikovat a marketingově řídit svou značku, jakou zvolit strategii, aby zaujali tu správnou cílovou skupinu, a navíc pro něj efektivně nakoupíme i mediální prostor. Do našeho týmu hledáme v současné chvíli kandidáta na pozici:

Junior Data Analyst – marketing research

Jsme OMG RESEARCH, součást skupiny Omnicom Media Group, která je celosvětovým gigantem v oblasti mediálního trhu. Našim klientům dokážeme kvalifikovaně poradit, jak komunikovat a marketingově řídit svou značku (data-based consulting). Data získáváme ze všech interních, externích a mezinárodních zdrojů a jejich kvalitu zároveň zlepšujeme vývojem vlastních výzkumných a analytických nástrojů. Pro práci s daty z více zdrojů (Big data) používáme řadu inovativních technologií a systémů.

Teď do našeho týmu hledáme dalšího nadšence, který nám pomůže se stále větším počtem projektů. Člověka, který si rád hraje s daty a zajímá ho mediální chování populace. A který se rád směje a nevadí mu tykání. Protože u nás si na nic nehrajeme.

Co budeš u nás dělat?

Připravovat analýzy a vyhodnocovat reklamní aktivity v různých produktových kategoriích.
Zpracovávat data o marketingových aktivitách a vizualizovat je v business intelligence nástrojích
Podporovat reporting a plánování mediálních kampaní klientů
Pracovat s mediálními daty a softwarem
Tvořit rozbory výzkumů spotřebního a mediálního chování populace
Spolupracovat a úzce komunikovat s klientskými týmy v oblasti analýzy trhu

Co bys měl/a umět a znát?

analyticky myslet a logicky uvažovat, hledat a nacházet souvislosti
zvládat zpracování a interpretaci dat formou jejich vizualizace
vědět alespoň v základech o databázích a databázových strukturách (SQL)
velmi dobře ovládat MS Excel - kontingenční tabulky, podmíněné formátování, pokročilé funkce, vzorce; často budeš používat také Power Point
rozumět a hlavně psát anglicky (komunikace především písemnou formou)
Znalost/zkušenost s BI řešení (Tablo, QlikView, QlikSense, Power BI) a Google Analytics je velkou výhodou.
Měl/a bys mít buď VŠ nebo SŠ s min. dvouletou praxí

Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na zcela unikátních projektech pro velké klienty (Škoda Auto, McDonald, Pepsi, Mall CZ, Economia, Calzedonia, TV Prima, …).
Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na proudly.cz a na náš Facebookový nebo Instagramový profil, kde najdeš i nějaké to videjko (hledej OmnicomMediaGroup.cz).


Líbíme se ti? Ozvi se nám prostřednictvím tohoto portálu a přilož CV/odkaz na LinkedIn.


Informace o pozici

Společnost
OMD Czech, a.s.
Adresa
Lomnického 1705/9, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Média, reklama a PR, Finanční analytik, Financial Controller, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Marketingový výzkum, Statistik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.


OMD Czech, a.s., Michaela Mejzlíková