Jsme ryze česká obchodně-výrobní společnost s vedoucím postavením na českém trhu. Působíme v oboru motocyklového příslušenství a vybavení s mezinárodním přesahem již od roku 2000. Naším cílem je zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu.

Chcete si rozšířit obzory a získat nové zkušenosti? Rádi komunikujete s lidmi a láká Vás obchod? Jste zodpovědní a dokážete se postavit za svoje výsledky? Umíte určovat priority a preferujete různorodou práci? Pak hledáme právě Vás.

Obchodník - zahraniční obchod

Požadujeme

- SŠ preferovaný směr: obchod, ekonomika,

- minimální praxe 3 roky v oblasti zahraničního obchodu,

- zkušenost s jednáním se zahraničními partnery,

- orientace v obchodní matematice,

- výbornou znalost anglického jazyka slovem a písmem podmínkou,

- znalost práce s PC (Word, Excel),

- dobrou orientaci na tuzemském i zahraničním trhu,

- řidičský průkaz sk. B, ochota používat ostatní cestovní prostředky (letadlo, vlak ...),

- ochotu cestovat na služební cesty do zahraničí,

- příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti, schopnost pochopit daný produkt,

- odolnost vůči stresu, pečlivost, logické myšlení,

- etický přístup k životu a práci, vysoký stupeň zodpovědnosti a ochota se vzdělávat,

- ochota vést produktová školení - semináře.

Nabízíme

- zajímavou a kreativní práci ve společnosti, která je největší ve svém oboru na českém trhu,

- možnost cestovat do zahraniční,

- přátelské a profesionální prostředí a motivační platové podmínky,

- nové a moderní kanceláře,

- možnost seberealizace a profesního růstu,

- věrnostní příplatky,

- provize z prodeje,

- týden dovolené navíc,

- zaměstnaneckou slevu na nákup zboží,

- občerstvení na pracovišti,

- firemní akce,

- možnosti osobnostního a profesního vzdělávání formou školení a seminářů

Náplň práce

- generální odpovědnost za správný chod oddělení zahraničního obchodu (tým 3 lidí),

- komunikace se stávajícími a potencionálními zákazníky, zpracování nabídek a kalkulací,

- analýzy svěřených trhů - přehled, orientace a neustálé sledování zahraničních konkurenčních trhů,

- aktivní práce na svěřeném trhu - prezentace firmy,

- průzkum zahraničního trhu (cenová úroveň, sledování konkurence apod.),

- rozšiřování databáze potencionálních zákazníků,

- účast na zahraničních veletrzích,

- osobní jednání se zákazníky dle potřeby zahraničního trhu,

- produktové prezentace zákazníkům u nás i v zahraničí,

- včasná a správná komunikace s ostatními odděleními firmy a ředitelem divize obchodu,

- uzavírání obchodních smluv,

- práce s vnitropodnikovým systémem (Helios).

Společnost
BIKERS CROWN, s.r.o.
Adresa
Pražská 481, Chlumec nad Cidlinou – Chlumec nad Cidlinou IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Manažer prodejního týmu, Manažer partnerského prodeje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel