Ekonomický úsek – Odbor účetnictví

Úvazek: 1,0 (40 hodin týdně)

Provoz: jednosměnný

Datum nástupu: ihned nebo dle dohody

Krátký popis pracovní náplně:

  • Vedení majetkové evidence včetně zařazení do užívání a vyřazování z evidence.
  • Spolupráce při inventarizaci majetku a dokladové inventuře.
  • Příprava příloh k pravidelným účetním závěrkám a podkladů pro reporty do státní pokladny.
  • Znalost účetních zákonů a ČÚS pro příspěvkové organizace v oblasti dlouhodobého majetku.
  • Zodpovědnost za pohyby na kartách majetku.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání.
  • Praxe na podobné pozici a schopnost samostatné práce.
  • Důslednost a zodpovědnost
  • Aktivní přístup k práci.
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti.
  • Znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy.
  • Příjemný a stabilní kolektiv.
  • Pružná pracovní doba.
  • Zajímavá pracovní náplň.
  • Stabilní zaměstnání.
  • Kvalitní zaučení.
  • Možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance.
  • Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenky.
  • 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí.
  • Další zaměstnanecké benefity.

Společnost
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Adresa
U nemocnice 499/2, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Kateřina Toušková
224 963 371