Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové

Výtvarník, grafik

Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové vypisuje výběrové řízení na pozici:

Výtvarník, grafik na ústavu anatomie

Požadavky:

  • Vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání uměleckého či technického směru, nebo absolvent bakalářského studia zdravotně zaměřené fakulty s předpoklady pro níže uvedenou pracovní náplň.

Výhodou je:

  • znalost vysokoškolského prostředí
  • zájem o sebevzdělávání v anatomii člověka

Náplň práce: ruční ilustrace – kresba, práce s grafickými PC programy – úprava obrázků, fotografií
a videí, fotodokumentace, péče o archiv snímků, příprava schémat a obrazového materiálu
do přednášek, do výuky k testování, do publikací.

Mzdové podmínky: předpokládaná mzda v rozpětí 24.000 – 28.000,- Kč, dle započitatelné
praxe.

Termín nástupu: 1. 2. 2019

Nabízíme: zaměstnání ve vysoce prestižní instituci, odpovídající finanční ohodnocení,
systém zaměstnaneckých výhod a benefitů (např. stravenky/příspěvek na
stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, pružná
pracovní doba, systém slev na vzdělávání, sport a kulturu, atd.)

Přihlášky se strukturovaným životopisem, s doklady o vzdělání a dokladem o vlastní tvůrčí činnosti formou kopie výtvarného díla nebo odkazu na něj, zasílejte na adresu: Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové, Romana Chalupová - personální referent, Šimkova 870, 500 03 Hradec Králové.

Uzávěrka přihlášek: 31. 12. 2018

Adresa
Šimkova 870/13, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 24 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Lékařská fakulta v Hradci Králové
Šimkova 870, 500 03 Hradec Králové, Česká republika
495 816 236
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.