K2 atmitec, stabilní česká společnost, jeden z klíčových hráčů na IT trhu v oblasti poskytování moderních komplexních ICT řešení a služeb, rozšiřuje své řady.

Konzultant - Praha

Náplň práce:
• analýza potřeb a požadavků klienta,
• návrh a realizace v prostředí IS K2,
• školení a konzultace,
• komunikace se svěřenými zákazníky

Předpoklady:
• SŠ, VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření (preferovaný obor informatika),
• zkušenosti s programováním,
• orientace v prostředí databází (MS SQL),
• základní orientace v ekonomických souvislostech,
• dobré komunikační a organizační schopnosti,
• iniciativnost, pro-aktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita,
• ochota cestovat, ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:
• HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti,
• řádné zaškolení na danou pozici,
• možnost profesního růstu, odborná školení,
• benefitní program,
• možnost nástupu ihned, případně dohodou

Společnost
K2 atmitec s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.