Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb a kompletního vybavení koupelen. Hledáme kolegu na pozici

Odborný prodejce/grafik

Co vás čeká

  • Prodej v koupelnovém studiu (komunikace se zákazníkem, pomoc při výběru zboží, vytváření 3D vizualizací v programu Sketch Up, zpracovávání cenových nabídek, základní operace u evidenčním programu Ekonom - příjem a výdej zboží, fakturace, prodej)
  • Obsluha zákazníka a komunikace s ním
  • Práce s PC (Microsoft office, základní operace v evidenčním programu Ekonom)
  • Vypracování vizualizací koupelen dle přání zákazníka v programu Sketchup (rádi vás zaučíme)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Maturitní zkouška
  • Flexibilita
  • Samostatnost
  • Pracovitost
  • Znalost práce s PC (základní znalosti excel - makra nevyžadujeme a word)

Výhodou bude, pokud

  • Budete znát sortiment
  • Ovládáte grafický program
  • Jste komunikativní
  • Máte zkušenosti z oboru

Co vám můžeme nabídnout

  • Práce ve společnosti s 25 letou tradicí
  • Ohodnocení na základě dosažených výsledků.
  • Parkování v místě výkonu práce
  • Trolejbusová zastávka cca 200 m od provozovny
  • Lidský přístup
  • Volné neděle a svátky
  • Možnost stravování

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Váš životopis!

Společnost
DUDA-koupelny, s.r.o.
Adresa
Zahradní 1215, Zlín – Malenovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 21 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.