Hledáme Tě, posilo našeho mladého a nadšeného týmu zaměstnanců Ramissio.

Naše vize šířit zdravý životní styl do světa se naplňuje. Už 7 let vyrábíme doplňky stravy z přírodních superpotravin. Máme spokojené zákazníky v řadě zemí Evropy.

Jako programátor se schopností vést tým se staneš součástí firmy, která zlepšuje lidem život.

Vyvíjíme aplikace, které:

  • Nás prezentují
  • Prodávají naše výrobky
  • Pomáhají našim zákazníkům rozvíjet jejich byznys ve světě

Výhody práce na našich projektech:

  • Dlouhodobé zaměření na konkrétní projekt
  • Prostor pro vývoj do detailů

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít:

  • HTML, CSS, javascript
  • dobrá znalost vývoje v objektovém PHP
  • zkušenost alespoň 1 rok s některým z PHP frameworků (např. Nette),
  • znalost SQL a databází, např. PostgreSQL,
  • znalost Angular 2 výhodou

Co u nás najdeš:

  • přátelský kolektiv (navzájem se podporujeme, rádi spolu obědváme, diskutujeme, vtipkujeme a občas někam vyrazíme)
  • odpovídající finanční ohodnocení podle schopností
  • stabilní zázemí společnosti, která roste do světa
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, Flexi Pass, sick days, sleva na produkty
  • přátelské prostředí s venkovním posezením
  • velký prostor k růstu při kreativních i manažerských činnostech
  • rozmanitou pracovní náplň, která má přesah a smysl

Přidat se k nám můžeš hned, nebo podle toho, jak se domluvíme. Na začátku Tě vším provede, ukážeme a zaučíme.

A pro úplnost – Ramissio patří do rodiny projektů, které jsou zastřešeny naší servisní společností 7RED s.r.o.

Společnost
7RED s.r.o.
Adresa
Křivánky 682/12c, Brno – Bosonohy
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, IT ředitel/manažer, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.