Ittec, s.r.o. - dynamicky se rozvíjející obchodní společnost, zabývající se prodejem zařízení pro ošetřování travnatých ploch (se specializací na závlahové systémy, komunální a golfovou techniku, elektromobily aj.) nabízí zaměstnání ve své provozovně v Modleticích - Říčany u Prahy (doprava ze stanice metra Opatov zajištěna).

Náplň práce:

* marketingová podpora obchodu

* příprava a realizace příspěvků pro webové a fb stránky společnosti

* příprava produktových fotografií, katalogových listů

* příprava a realizace E-mail marketingových kampaní

* příprava a účast na veletrzích a prodejních akcích

* další administrativní činnosti

Požadavky:

* SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru), vhodné i pro čerstvé absolventy

* zkušenosti v marketingu (online a PR marketing) vítány

* základní znalost AJ slovem i písmem

* aktivní práce s PC - MS Office (word, excel)

* komunikativnost a příjemné vystupování

* pozitivní a optimistický přístup, samostatnost, kreativita, pečlivost

* organizační schopnosti

Nabízíme:

* práci v přátelském kolektivu

* kreativní a různorodou práci na HPP

* odpovídající platové ohodnocení

* zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dnů dovolené, home office po domluvě, firemní notebook/telefon,

firemní benefity týkající se předmětu činnosti firmy aj.

* doprava ze stanice metra Opatov

Pokud Vás pozice zaujala a myslíte si, že jste ten správný člověk, pošlete nám svůj životopis.

Nástup je možný ihned

Společnost
ITTEC, s.r.o.
Adresa
Modletice
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Obchodní asistent, Specialista marketingu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.