Jsme firma Bottling Printing s.r.o. a na trhu působíme již 25 let.
Jsme specialisté na průmyslové značení i kódování produktů a obalů. Našim zákazníkům vytváříme řešení pro identifikaci výrobků a obalů, šitá na míru jejich potřebám.
Pro své zákazníky zajišťujeme nejen náhradní díly, ale také veškerý spotřební materiál, zejména rozmanitou škálu inkoustů, solventů a pásek.

Obchodní zástupce - Jihomoravský kraj

Náplň práce

  • aktivní prodej
  • příprava obchodních nabídek
  • vedení obchodních jednání
  • pravidelný reporting, související administrativa
  • rozvoj a udržování obchodních vztahů se současnými klienty
  • aktivní získávání nových zákazníků
  • region - Česká republika a Slovensko
  • spolupráce s projektovým manažerem na vhodném řešení pro zákazníky
  • monitoring trhu a konkurence, rozvoj know-how

Nabízíme

  • zázemí stabilní a renomované společnosti v oboru
  • dlouhodobou a perspektivní práci v přátelském kolektivu
  • moderní pracoviště v Mikulově
  • dobré a motivující finanční ohodnocení (fixní plat +bonusy)
  • nástup ihned, případně dohodou
  • mobil, PC, služební automobil

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obchodní pozici - výhodou
  • ochotu učit se novým věcem
  • obchodní dovednosti, reprezentativní a příjemné vystupování
  • organizační schopnosti, strategické myšlení, samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat
  • pohyb po oblasti České republiky
  • znalost anglického jazyka

Jestliže při čtení souhlasně přikyvujete hlavou, pošlete nám svůj životopis a my se Vám brzo ozveme.

Společnost
BOTTLING PRINTING s.r.o.
Adresa
Bezručova 651/25, Mikulov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Regionalní obchodní manažer, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

BOTTLING PRINTING s.r.o., Petra Salajková
777 003 691