Cortex tvoří tým lidí, kteří se vyznají v direct marketingu a mají ho proto rádi. Každý z nás se věnuje tomu, co je mu blízké.

Pro náš tým hledáme kolegu/yni na pozici Vedoucí týmu – Team leader.

Vedoucí týmu zodpovídá za cca 5-10ti členný tým Pracovníků podpory prodeje, kteří pečují po telefonu o zákazníky našich významných klientů.

Mezi hlavní náplň práce patří:

  • Motivace, podpora a vedení svěřeného týmu
  • Zodpovědnost za plnění nejen prodejních cílů
  • Profesní rozvoj týmu ve spolupráci s couchem
  • Vytváření příjemné pracovní atmosféry
  • Pravidelná osobní komunikace s týmem
  • Podílení se na výběrových řízení ve spolupráci s personalistou
  • Komunikace s klientem ohledně provozních záležitostí
  • Budování vztahu s klientem
  • Reporting
  • Spolupráce s kolegy napříč společností

Jaké dovednosti a zkušenosti u nás uplatníte?

  • Zkušenosti s telefonickým zákaznickým servisem nebo prodejem
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Zodpovědnost, vstřícnost
  • Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
  • Uživatelská znalost Word, Excel, Powerpoint

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Bezplatnou firemní školku přímo na pracovišti.
  • Lekce angličtiny přímo ve firmě s kvalifikovanými lektory pro každého.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Profesní rozvoj.
  • Samostatnou a zodpovědnou práci.
  • Přátelskou a otevřenou pracovní atmosféru.
  • Příspěvek na stravování.
  • Pracujeme v krásné administrativní budově v blízkosti metra Hloubětín.

Pošlete nám svoje CV v češtině případně slovenštině a pár slov o sobě.

Společnost
CORTEX a.s.
Adresa
U Elektry 974/1c, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Firemní akce, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis, Pracovník call centra, Pracovník back office, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel