Ryze česká společnost S&K LABEL spol. s r.o., je stabilní a technologicky nejvyspělejší výrobce samolepících etiket a dlouhodobý lídr východoevropského trhu. Jsme členem skupiny společností S&K GROUP a evropské asociace výrobců samolepících etiket FINAT.

Operátor DTP studia

Nástupní mzda 23 000 – 25 000 Kč hrubého (včetně příplatků), po zkušební době a zapracování zvýšení mzdy až na 28 000 Kč.

Firemní autobus z Brna do Kuřimi na obě směny a zpět. Z Brna je to fakt kousek. Dobré dopravní spojení z Tišnova, Veverské Bítýšky, Blanska, Moravských Knínic, Drásova, Čebína atd.

Co budete dělat:

  • Pracovat s nejnovějším software Adobe na výkonných počítačích Apple
  • Připravovat grafické podklady k tisku samolepicích etiket
  • Využívat profesionální workflow Esko Artwork - naučíme vás to
  • Komunikovat se zákazníky a obchodníky o finální podobě etiket a zapracovávat požadované úpravy
  • Spravovat zakázky v informačním systému K2
  • Spolupracovat s kolegy – jsou zkušení a hodně se od nich naučíte

Co od vás očekáváme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • dobrou znalost grafických programů: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu – za směnování dostanete odměnu 1 000 Kč měsíčně
  • němčina nebo angličtina pro emailovou komunikaci se zákazníky v německy mluvících zemích je velkou výhodou
  • samostatnost, komunikativnost a flexibilita – budete mít velký prostor pro seberealizaci

Nabízíme vám:

  • Práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Po jednom roce smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenku za každý odpracovaný den v hodnotě 75,-Kč
  • Hezká jídelna, kde vám připraví obědy i večeře
  • Moderní pracovní prostředí
  • Zaškolení pod vedením zkušeného mentora – začnete na jednodušších zakázkách a postupně se z vás stane profík
  • Motivační mzdové ohodnocení podle výsledků práce
  • Firemní dopravu z Brna
  • Věrnostní odměny, pracovník roku získává odměnu 10 000 Kč
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance

Nástup možný ihned, pozice je vhodná i pro šikovné absolventy(tky).

Neztrácejte čas a volejte přímo personalistovi Vítu Heinzovi na 724 642 097. Dozvíte se víc.

Společnost
S&K LABEL spol. s r.o.
Adresa
Blanenská 1860/16, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 23 000 – 28 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Tiskař, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

S&K LABEL spol. s r.o., Vít Heinz
724 642 097