Velkoobchod květin v Praze 9 - Horních Počernicích.. Klademe maximální důraz na profesionální přístup k zákazníkovi a perfektně fungující logistiku

Hlavní účetní

Moderní a rychle se rozvíjející firma St.Gabriel s.r.o. hledá - Hlavní účetní

Nástup: 1.2.2019

Požadujeme:

Znalost účetnictví pro velkou firmu s.r.o. - 30 zaměstnanců

Znalost přípravy podkladů pro DPH

Znalost zpracování zahraničních faktur v rámci EU

Znalost personalistky

Mzdové účetnictví

Praxe v oboru

Základní znalost anglického jazyka

ŘP. sk B - aktivní řidič, řidička

Nabízíme:

Zázemí stabilní firmy na Praze 9

Vlastní kancelář v místě sídla firmy - Horní Počernice

Notebook pro práci z domova

Pracovní doba Po - Pá od : 8.00 do 16.30 - dohodou

Mobilní telefon

Hrazené pravidelné školení

Stály a příjemný pracovní kolektiv

Sleva na firemní zboží

Náplň práce:

Kompletní vedení účetnictví firmy

Zpracovávání přijatých a vydaných faktur v rámci EU

Příprava platebních příkazů nejen ke mzdám a odvodům, zpracování mezd

Zpracování a příprava DPH, silniční daň, cestovní náklady řidičů

Poskytování informací a spolupráce s jednatelem a manažerkou firmy

Jednání na úřadech

Účetní správa majetku firmy

Samostatná práce s novým profesionálním účetním programem

Fakturace dopravy v rámci EU

Společnost
St. Gabriel s.r.o.
Adresa
Lukavecká 1732, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

St. Gabriel s.r.o., Gabriela Hajdú