Krajská zdravotní, a.s.
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice
Technik VT

Požadavky:
středoškolské vzdělání technického zaměření
znalost HW osobních počítačů
znalost klientských OS MS Windows (Windows 7 až 10)
uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Open Office, Libra Office, atd.)
základní znalost problematiky sítí TCP/IP
znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
dobré komunikační schopnosti
asertivní jednání a spolehlivost
ŘP sk. B, samostatnost, schopnost práce v týmu
schopnost práce ve stresu v prostředí s vysokými nároky na dostupnost služeb

Náplň práce:
přijímání úkolů pomocí HelpDesku
instalace nového HW a SW
konfigurace klientských částí SW
podpora uživatelů při využití výpočetní techniky
testování nového HW a SW
zajišťování podkladů pro evidenci HW a SW
vedení a zajišťování aktuálnosti evidence HW a SW v auditním systému správy softwarových aktiv a konfigurační databázi
podpora uživatelům a správcům HW v oblasti legálního užívání SW
zajišťování svěřených procesů systému správy softwarových aktiv

Nabízíme:
profesní rozvoj a postup
zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
moderní a příjemné pracovní prostředí
zaměstnanecké výhody
místo výkonu práce – Chomutov, Most, Teplice, Děčín
dobrá dopravní dostupnost

Přihlášky se strukturovaným životopisem a kopií dokladů o vzdělání
zašlete na adresu:
Personální a mzdové středisko UL, Hanzlíčková Silvie,
Sociální péče 3316/12A, 401 13 Ústí nad Labem
obálku označte VR – technik VT
nebo emailem na adresu: silvie.hanzlickova*kzcr.eu

Adresa
Sociální péče 3316/12a, Ústí nad Labem – Severní Terasa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel