Staň se členem našeho týmu a společnosti, která je jedničkou na trhu!

Hledáš práci, kde se můžeš kariérně rozvíjet?

Kde budeš mít svůj tým, vést ho a motivovat?

Chceš mít vyšší mzdu než doposud?

Tak nás neváhej kontaktovat!

Zkušenosti v oblasti obchodu nejsou podmínkou.

Nejedná se o práci asistentky v kanceláři!

Jaká by byla tvoje náplň práce?

- vedení, motivace a rozvoj týmu

- kontrola činnosti svěřeného týmu

- pracovat s výsledky, vymýšlet a realizovat plán na jejich vylepšení

- aktivní komunikace s kolegy z jiných oddělení firmy

Co požadujeme?

- schopnost vedení a motivace svého týmu

- aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy

- vlastní nápady, jak dělat práci lépe

- středoškolské vzdělání

Co vám může nabídnout naše společnost?

- nástup možný IHNED

- možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje

- přátelský pracovní tým kolegů, kde si všichni tykáme

- smlouva na HPP/ŽL - výběr smlouvy záleží zcela na Tobě

- nový služební vůz a tablet po zaučení

- spousta firemních, sportovní akcí a večírků

- vysoce motivační finanční ohodnocení

Zkušenosti v oblasti prodeje NEJSOU podmínkou.

Pokud se ti naše nabídka líbí a chceš to zkusit, budeme se těšit na zaslané CV.

Společnost
BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.
Adresa
Politických vězňů 911/8, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Notebook, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.