Staňte se součástí pracovního teamu společnosti TONAK a.s., nejvýznamnějšího světového výrobce pokrývek hlavy, pro něhož jsou know - how zkušenosti, výrobní znalosti a 200–letá tradice produkce nejvyšší zárukou top kvality, módního trendu a nenahraditelného designu nabízených výrobků.

Asistent/ka prodeje

Co vás čeká:

  • zákaznický servis a poskytování služeb zákazníkům
  • práce na pokladně
  • ralizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků
  • přejímání, kontrola a skladování zboží
  • provádění inventury

Co požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • uživatelská znalost PC
  • trestní bezúhonnost
  • znalost světového jazyka výhodou
  • příjemný vzhled a vystupování

Co vám můžeme nabídnout:

  • fixní mzda 19 000 - 25 000 Kč
  • bonzsy na základě plnění plánu prodejny
  • výrazné slevy na produkty firmy
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • možnost prodloužení PP na dobu neurčitou

Společnost
TONAK a.s.
Adresa
Roztylská 2321/19, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 19 000 – 25 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TONAK a.s., Bohuslava Bitalová
556 202 480
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.