O nás

Zážitková Akademie s.r.o. (zkráceně ZAK) je dceřinou společností německého koncernu Erlebnis Akademie AG - největšího provozovatele zážitkových outdoorových parků v Evropě se sídlem v Bad Kötztingu.

Od roku 2009 navrhujeme, realizujeme a také provozujeme stezky korunami stromů, adrenalinové a rodinné parky či naučná a vzdělávací centra. Naše zážitkové koncepty po celé střední Evropě jsou určené široké veřejnosti a úzce souvisejí s ekologií. Naší referencí jsou miliony spokojených návštěvníků, kteří každým rokem projdou stezkami a parky v Německu, České republice nebo na Slovensku.

Pracovní náplň

  • tvorba tiskových předloh pro různá tištěná média / reklamní prostředky se zachováním firemního designu
  • kontrola stávajících médií, zda odpovídají směrnicím firemního designu
  • příprava a zpracování obrazového materiálu pro tisk a zveřejnění online
  • příprava a zpracování textů k danému použití
  • zajišťování tiskové a reklamní výroby s externími partnery
  • zajištění výroby a kvality

Požadavky

  • vynikající znalosti sazby a předtiskové přípravy / definitivní verze před tiskem
  • velmi dobré znalosti grafických programů Adobe CC (především Indesign, Illustrator a Photoshop)
  • zkušenosti s Adobe Premiere žádoucí
  • dobré znalosti MS Office (zejména Word, PowerPoint, Outlook)
  • znalosti reklamní techniky
  • dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • vysoké nároky na kvalitu, cílevědomost, samostatnost a pracovitost
  • týmovost a komunikativnost

Nabízíme

  • zajímavou, rozmanitou a podnětnou práci v podniku s příznivým vývojem a týmovou kulturou
  • práce 3 dny v týdnu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • individuální přístup, podporu kolegů
  • kurzy, školení

Společnost
ZÁŽITKOVÁ AKADEMIE s.r.o.
Adresa
Čsl. armády 200, Hostivice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZÁŽITKOVÁ AKADEMIE s.r.o., Radana Křížová
602 444 734