Saft Ferak a.s. Raškovice, člen mezinárodní skupiny Total a mezinárodní skupiny Saft - světové jedničky v designu, vývoji a výrobě moderních baterií pro průmyslové aplikace (baterie na bázi Ni-Cd, Li a Li-ion pro dopravu, průmyslové záložní aplikace, telekomunikace a ukládání energie z obnovitelných zdrojů)

vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici:

IT Specialisté

Co vás čeká

Hledáme kolegy/kolegyně na různé IT pozice - programátora v LabVIEW, který bude svými aplikacemi podporovat oddělení Výroby a technologie a který/která se nebude bát k vyřešení situace navrhnout vlastní řešení; specialistu na databáze, který bude podporovat management a další THP pracovníky při vytváření a úpravě manažerského rozhraní ve vnitropodnikovém systému; správce operačních systémů, sítí HW a SW, který bude vypomáhat současnému IT manažerovi a zastupovat jej v době jeho nepřítomnosti.

Hlavní náplní práce bude

  • vývoj SW řešení pro automatizaci výroby
  • sběr výrobních dat a jejich vizualizace v LabView
  • spolupráce s technickým týmem na projektech nových výrobních procesů a strojů
  • práce s databázemi, vytváření sestav a výstupů z vnitropodnikového systému
  • správa a rozvoj firemního Intranetu
  • správa firemního SW a HW

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání, VŠ student nebo SŠ vzdělání s maturitou s min. 2 letou praxí
  • analytické myšlení a aktivní přístup k věci
  • angličtina na komunikativní úrovni

A dále dle konkrétní pozice:

  • znalosti a zkušenosti s programováním v LabVIEW velkou výhodou nebo zkušenosti s programováním v jakémkoliv jiném jazyce a ochota se rychle naučit programovat v LabView
  • znalost práce s databázemi a s vnitropodnikovými systémy
  • znalost SW, HW, sítí, instalací

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost elektrotechniky

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavé a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • možnost velkého růstového potenciálu – odborného i osobního
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, vzdělávání, pololetní a roční odměny, akce pro zaměstnance, lázeňské pobyty, 7,5 hodinová pracovní doba)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • možnost zkráceného úvazku

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce. Těšíme se na Vaši reakci.

Společnost
Saft Ferak a.s.
Adresa
Raškovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Architekt HW systémů, Databázový specialista, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.